ΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ Μπετ 1-2 Vojvodina: αποτέλεσμα, 17 Μαΐ 2026

Σούπερ Λίγκα · 21:00
ΤΤ
ΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ
25'
51'
62'
69'
76'
1
εναντίον[0-1]
16'
56'
71'
2

21+ | Παίξε υπεύθυνα

Τελικό αποτέλεσμα

ΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ ΜπετΟΒ
ΟΦΚ Βελιγράδι ΜόζαρτΜπετ
1 : 2
[0-1]
Vojvodina
VojvodinaV
  • 25'B. Popovic
  • 51'A. Vukicevic
  • 62'J. Sljivic (pen.)
  • 69'E. Addo
  • 76'E. Prutsev
  • 16'L. RandjelovicLucas Barros
  • 56'L. Randjelovic
  • 71'N. PetrovicD. Kokanovic
50%Κατοχή50%
3Σουτ Εντός Εστίας7
8Κόρνερ3
Κίτρινες Κάρτες
Λεπτομέρειες αγώνα

Αλλαγές

  • 59'U. Kabic↔A. VukicevicΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ Μπετ
  • 67'D. Kokanovic↔M. VidosavljevicVojvodina
  • 67'M. Mladenovic↔M. KolarevicVojvodina
  • 72'T. Wouter↔J. SljivicΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ Μπετ
  • 72'E. Prutsev↔E. HoardΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ Μπετ
  • 86'S. Medojevic↔N. PetrovicVojvodina
  • 90'M. Butean↔L. RandjelovicVojvodina

Ροή Αγώνα

0'HT90'16'L. Randjelovic25'B. Popovic51'A. Vukicevic56'L. Randjelovic62'J. Sljivic (pen.)69'E. Addo71'N. Petrovic76'E. Prutsev

Περισσότεροι αγώνες: Σούπερ Λίγκα

Περισσότεροι αγώνες με ΟΦΚ Βελιγράδι Μόζαρτ Μπετ και Vojvodina