ΠΕΚ Ζβόλε - Έξελσιορ: ενδεκάδες, 12 Απρ 2026
21+ | Παίξε υπεύθυνα
Πρόσφατη Φόρμα
Ζβόλε
WLLLD
Έξελσιορ
LLDLD
Αναφορά Τραυματισμών
Ζβόλε
Y. Namli(Τραυματισμός στο γόνατο)
F. Krastev(Τραυματισμός στον αχίλλειο τένοντα)
Έξελσιορ
N. Naujoks(Τραυματισμός)
Βαθμολογία Πρωταθλήματος
| # | Ομάδα | P | W | D | L | GD | Pts | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Φέγενορντ | 9 | 7 | 2 | 0 | +21 | 23 | |
| 2 | ΑΖ Άλκμααρ | 9 | 6 | 2 | 1 | +10 | 20 | |
| 3 | ΠΣΦ | 9 | 6 | 1 | 2 | +15 | 19 | |
| 4 | Άγιαξ | 9 | 5 | 3 | 1 | +15 | 18 | |
| 5 | Τβέντε | 9 | 5 | 2 | 2 | +7 | 17 | |
| 6 | Φορτούνα Σίταρντ | 9 | 4 | 3 | 2 | -1 | 15 | |
| 7 | Γκρόνινγκεν | 9 | 4 | 2 | 3 | +3 | 14 | |
| 8 | Χέρενβεν | 9 | 3 | 3 | 3 | +4 | 12 | |
| 9 | Γκο Αχεντ Ίγκλς | 9 | 2 | 5 | 2 | -1 | 11 | |
| 10 | Έξελσιορ | 9 | 3 | 2 | 4 | -2 | 11 |
Στατιστικά Παικτών
ΠΕΚ Ζβόλε
| Παίκτης | Min | G | A | Sh | On | Tkl | Y | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samir Lagsir | 29 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 |
Αλλαγές
62'K. de Rooij↔O. Velanas
62'T. Gooijer↔R. Thomas
62'E. Hansson↔L. Schouten
74'T. Buitink↔K. Kostons
79'S. Wlodarczyk↔R. Meissen
79'M. van Duinen↔I. Yegoian
Τραυματισμοί και Αμφιβολίες
Y. Namli
Τραυματισμός στο γόνατο
F. Krastev
Τραυματισμός στον αχίλλειο τένοντα
N. Naujoks
Τραυματισμός
Μεταξύ τους
ΠΕΚ Ζβόλε
1
Ισοπαλίες
1
3 αγώνες
Έξελσιορ
1
33%33%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
12.04.2026Eredivisie
PEC Zwolle
2 - 2
Excelsior20.12.2025Eredivisie
Excelsior
2 - 1
PEC Zwolle06.04.2024Eredivisie
PEC Zwolle
2 - 1
ExcelsiorΤελικό αποτέλεσμα
ΠΕΚΖβόλε
2 : 2
[1-1]
Έξελσιορ
- 3'T. Oosting
- 60'O. VelanasT. Oosting
- 16'D. Sanches FernandesC. Widell
- 53'I. Yegoian
- 80'S. WlodarczykG. de Regt
Λεπτομέρειες αγώνα
Αλλαγές
- 62'K. de Rooij↔O. VelanasΠΕΚ Ζβόλε
- 62'T. Gooijer↔R. ThomasΠΕΚ Ζβόλε
- 62'E. Hansson↔L. SchoutenΈξελσιορ
- 74'T. Buitink↔K. KostonsΠΕΚ Ζβόλε
- 79'S. Wlodarczyk↔R. MeissenΈξελσιορ
- 79'M. van Duinen↔I. YegoianΈξελσιορ
Περιεχόμενα
Στοιχεία Αγώνα
- Διοργάνωση
- Έρεντιβίζι
- Ημερομηνία
- Κυρ 12 Απρ
- Έναρξη
- 15:30
- Γήπεδο
- MAC³PARK Stadion, Ζβόλε
- Χωρητικότητα
- 14.000
- Θέση στη βαθμολογία
- ΠΕΚ Ζβόλε 15 · Έξελσιορ 10
Τραυματισμοί και Αμφιβολίες
ΠΕΚ Ζβόλε
Y. Namli
Τραυματισμός στο γόνατο
F. Krastev
Τραυματισμός στον αχίλλειο τένοντα
Έξελσιορ
N. Naujoks
Τραυματισμός
Φόρμα και Μεταξύ τους Αναμετρήσεις
ΠΕΚ Ζβόλε
WLLLD
Έξελσιορ
LLDLD
ΠΕΚ Ζβόλε
2
Ισοπαλίες
1
Τελευταία 5
Έξελσιορ
2
40%40%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
- 12.04.2026EredivisiePEC Zwolle2 - 2Excelsior
- 20.12.2025EredivisieExcelsior2 - 1PEC Zwolle
- 06.04.2024EredivisiePEC Zwolle2 - 1Excelsior
- 22.10.2023EredivisieExcelsior2 - 4PEC Zwolle
- 15.12.2020CupExcelsior2 - 0PEC Zwolle
Περισσότεροι αγώνες: Έρεντιβίζι
- Σπάρτα Ρότερνταμ εναντίον ΠΣΦ, 11 Απρ 2026
- Γκρόνινγκεν εναντίον Γκο Αχεντ Ίγκλς, 11 Απρ 2026
- Ηρακλής εναντίον Άγιαξ, 11 Απρ 2026
- Φορτούνα Σίταρντ εναντίον ΝΑΚ Μπρέντα, 12 Απρ 2026
- Νάιμεγκεν εναντίον Φέγενορντ, 12 Απρ 2026
- ΑΖ Άλκμααρ εναντίον Χέρενβεν, 12 Απρ 2026
- Τέλσταρ εναντίον Σπάρτα Ρότερνταμ, 22 Απρ 2026
- Γκο Αχεντ Ίγκλς εναντίον ΑΖ Άλκμααρ, 23 Απρ 2026
- ΠΣΦ εναντίον ΠΕΚ Ζβόλε, 23 Απρ 2026
- Φέγενορντ εναντίον Γκρόνινγκεν, 25 Απρ 2026