Κάμπουρ U21 - Τβέντε / Ηρακλής U21: αναμετρήσεις, 31 Οκτ 2026
21+ | Παίξε υπεύθυνα
Ο αγώνας δεν έχει ξεκινήσει ακόμα.
Μεταξύ τους

Κάμπουρ U21
1
Ισοπαλίες
0
1 αγώνες

Τβέντε / Ηρακλής U21
0
100%0%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
04/04/2026Ντιβίζι 1 U21
Κάμπουρ U21
1 - 0
Τβέντε / Ηρακλής U21Περισσότεροι αγώνες: Ντιβίζι 1 U21 - Φθινοπωρινή σεζόν
Περισσότεροι αγώνες με Κάμπουρ U21 και Τβέντε / Ηρακλής U21
- Κάμπουρ U21 εναντίον Γκρόνινγκεν II, 3 Οκτ 2026
- ΠΕΚ Ζβόλε U21 εναντίον Κάμπουρ U21, 10 Οκτ 2026
- Φέγενορντ U21 εναντίον Κάμπουρ U21, 24 Οκτ 2026
- Βίλεμ ΙΙ U21 εναντίον Τβέντε / Ηρακλής U21, 10 Οκτ 2026
- Τβέντε / Ηρακλής U21 εναντίον Ντε Χράαφσχαπ U21, 24 Οκτ 2026
- Τβέντε / Ηρακλής U21 εναντίον ΠΕΚ Ζβόλε U21, 27 Οκτ 2026