ΚΣ Κωνσταντίνη - Ελ Μπιάρ: ενδεκάδες, 17 Οκτ 2026
21+ | Παίξε υπεύθυνα
Πρόσφατη Φόρμα
Κωνσταντίνη
LLWLW
Μπιάρ
WLDWL
Βαθμολογία Πρωταθλήματος
| # | Ομάδα | P | W | D | L | GD | Pts | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Οράν | 5 | 4 | 1 | 0 | +5 | 13 | |
| 2 | Μπελουιζντάντ | 5 | 4 | 1 | 0 | +4 | 13 | |
| 3 | ΜΠ Ρουισέτ | 6 | 4 | 0 | 2 | +3 | 12 | |
| 4 | Καμπυλία | 5 | 3 | 1 | 1 | +4 | 10 | |
| 5 | ΟΥΣΜ Αλγέρι | 5 | 3 | 1 | 1 | +3 | 10 | |
| 6 | ΜΚ Αλγέρι | 3 | 2 | 1 | 0 | +3 | 7 | |
| 7 | Ελ Μπιάρ | 6 | 2 | 1 | 3 | +1 | 7 | |
| 8 | Ολυμπίκ Ακμπού | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 7 | |
| 9 | ΚΣ Κωνσταντίνη | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
| 10 | Μπεν Ακνούν | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6 |
8
Affari9
Agbagno12
Meddahi26
Mammeri27
Guemroud22
Kante6
Abdat10
Bangoura5
CisseΑλλαγές
46'M. Belgourai↔H. Chekal Affari
46'M. Reguieg↔A. Kante
60'N. L'Ghoul↔O. Meddahi
61'S. Kermiche↔D. Mouaki
70'T. Tahar↔O. Chita
75'H. Djaouchi↔D. Bizimana
90'A. Oukil↔K. Aribi
90'O. Zeggai↔A. Mammeri
Μεταξύ τους
ΚΣ Κωνσταντίνη
0
Ισοπαλίες
1
1 αγώνες
Ελ Μπιάρ
0
0%0%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
05.12.2025Cup
CS Constantine
1 - 1
JS El BiarΤελικό αποτέλεσμα
ΚΣΚωνσταντίνη
2 : 4
[1-4]
ΕλΜπιάρ
- 31'M. Rebiai
- 46'
- 51'M. Belgourai
- 62'D. Bizimana
- 80'
- 83'
- 2'D. Mouaki
- 27'D. Mouaki
- 37'
- 38'K. Aribi (pen.)
- 45+3'D. Mouaki
- 48'
- 68'M. Bouchina
- 77'
67%Κατοχή33%
6Σουτ Εντός Εστίας6
8Κόρνερ0
Κίτρινες Κάρτες
Λεπτομέρειες αγώνα
Αλλαγές
- 46'M. Belgourai↔H. Chekal AffariΚΣ Κωνσταντίνη
- 46'M. Reguieg↔A. KanteΕλ Μπιάρ
- 60'N. L'Ghoul↔O. MeddahiΚΣ Κωνσταντίνη
- 61'S. Kermiche↔D. MouakiΕλ Μπιάρ
- 70'T. Tahar↔O. ChitaΕλ Μπιάρ
- 75'H. Djaouchi↔D. BizimanaΚΣ Κωνσταντίνη
- 90'A. Oukil↔K. AribiΕλ Μπιάρ
- 90'O. Zeggai↔A. MammeriΕλ Μπιάρ
Στοιχεία Αγώνα
- Διοργάνωση
- Ντιβίζιον 1
- Ημερομηνία
- Σάβ 17 Οκτ
- Έναρξη
- 19:00
- Γήπεδο
- Στάδιο Μοχάμεντ-Χαμλαουί, Κωνσταντίνη
- Χωρητικότητα
- 50.000
- Θέση στη βαθμολογία
- ΚΣ Κωνσταντίνη 9 · Ελ Μπιάρ 7
Πιθανότητα Νίκης
ΚΣ ΚωνσταντίνηΕλ Μπιάρ
57%27%Ισοπαλία16%
Φόρμα και Μεταξύ τους Αναμετρήσεις
ΚΣ Κωνσταντίνη
LLWLW
Ελ Μπιάρ
WLDWL
ΚΣ Κωνσταντίνη
0
Ισοπαλίες
1
Τελευταία 1
Ελ Μπιάρ
0
0%0%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
- 05.12.2025CupCS Constantine1 - 1JS El Biar
Περισσότεροι αγώνες: Ντιβίζιον 1
- Μπισκρά εναντίον Οράν, 13 Οκτ 2026
- ΟΥΣΜ Αλγέρι εναντίον Σαούρα, 13 Οκτ 2026
- ΕΣ Σετίφ εναντίον Καμπυλία, 14 Οκτ 2026
- Τεμουσέντ εναντίον ΜΠ Ρουισέτ, 14 Οκτ 2026
- Ολυμπίκ Ακμπού εναντίον Μπεν Ακνούν, 16 Οκτ 2026
- Οράν εναντίον Χενσελά, 17 Οκτ 2026
- Καμπυλία εναντίον Μπισκρά, 18 Οκτ 2026
- ΜΠ Ρουισέτ εναντίον Σαούρα, 18 Οκτ 2026
- Τεμουσέντ εναντίον ΑΣΟ Σλεφ, 18 Οκτ 2026
- Ελ Μπιάρ εναντίον Οράν, 23 Οκτ 2026