Vojvodina Novi Sad - BKK Radnicki: αναμετρήσεις, 24 Οκτ 2026
Vojvodina Novi
Sad
εναντίον
BKK
Radnicki
21+ | Παίξε υπεύθυνα
Τζάμπολ: 19:00
Ρεκόρ Σεζόν
Sad
Radnicki
Ν - Η
2 - 0
-
Αγώνες
2
-
Πόντοι/αγώνα
80.0
-
Δεχθέντες/αγώνα
75.0
-
Μεταξύ τους
Vojvodina Novi Sad
2
Ισοπαλίες
0
3 αγώνες
BKK Radnicki
1
67%33%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
02.11.2025Serbia: First League
Vojvodina Novi Sad
75 - 79
BKK Radnicki14.03.2025Serbia: First League
Vojvodina Novi Sad
87 - 73
BKK Radnicki29.11.2024Serbia: First League
BKK Radnicki
87 - 89
Vojvodina Novi SadPromotion - Superleague
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sloboda Uzice Superleague | 2 | 2 | 0 | 178 | 151 | +27 | 100.0% | |
2 | Κολούμπαρα Superleague | 2 | 2 | 0 | 161 | 141 | +20 | 100.0% |
Superleague
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Vojvodina Novi Sad | 2 | 2 | 0 | 160 | 150 | +10 | 100.0% | |
4 | Radnicki | 2 | 2 | 0 | 180 | 173 | +7 | 100.0% | |
5 | Σλόμποντα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |
5 | Cacak 94 | 2 | 2 | 0 | 166 | 159 | +7 | 100.0% | |
6 | Zlatibor | 2 | 1 | 1 | 185 | 158 | +27 | 50.0% | |
7 | Borac Zemun | 2 | 1 | 1 | 167 | 154 | +13 | 50.0% | |
8 | Mladost Zemun | 2 | 1 | 1 | 157 | 150 | +7 | 50.0% | |
9 | Konstantin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |
9 | Hercegovac | 2 | 1 | 1 | 145 | 142 | +3 | 50.0% | |
10 | Sloga | 2 | 1 | 1 | 180 | 196 | -16 | 50.0% | |
11 | Dynamic | 2 | 1 | 1 | 156 | 172 | -16 | 50.0% | |
12 | OKK Beograd | 2 | 0 | 2 | 173 | 177 | -4 | 0.0% | |
13 | BKK Radnicki | 2 | 0 | 2 | 146 | 157 | -11 | 0.0% | |
14 | KK Metalac | 2 | 0 | 2 | 151 | 163 | -12 | 0.0% |
Relegation
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Βρσάτς Relegation | 30 | 10 | 20 | 2643 | 2687 | -44 | 33.3% | |
15 | Tamis Relegation | 2 | 0 | 2 | 165 | 185 | -20 | 0.0% | |
16 | Sombor BC Relegation | 30 | 5 | 25 | 2394 | 2713 | -319 | 16.7% | |
16 | KK Nis Relegation | 2 | 0 | 2 | 130 | 172 | -42 | 0.0% |
Relegation
Πατήστε μια σειρά για τα αποτελέσματα αγώνων · PF = Πόντοι Υπέρ · PA = Πόντοι Κατά