Nanterre 78-64 Pau-Orthez: αποτέλεσμα, 26 Σεπ 2026
Nanterre
78
εναντίον
Pau-Orthez
64
21+ | Παίξε υπεύθυνα
Τελικό
78:64
Q1
23
14
Q2
18
12
Q3
14
18
Q4
23
20
Ρεκόρ Σεζόν
Nanterre
Pau-Orthez
Ν - Η
1 - 1
0 - 2
Αγώνες
2
2
Πόντοι/αγώνα
80.5
62.5
Δεχθέντες/αγώνα
78.5
83.5
Πρόσφατη Φόρμα
Nanterre
Pau-Orthez
LWWWW
Μεταξύ τους
Nanterre
3
Ισοπαλίες
0
3 αγώνες
Pau-Orthez
0
100%0%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
26.09.2026France: LNB
Nanterre
78 - 64
Pau-Orthez28.03.2023France: LNB
Nanterre
85 - 64
Pau-Orthez04.12.2022France: LNB
Pau-Orthez
71 - 80
NanterrePromotion - LNB (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ντιζόν LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 278 | 229 | +49 | 100.0% | |
1 | Μονακό LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 29 | 22 | 6 | 2756 | 2530 | +226 | 75.9% | |
2 | Lyon-Villeurbanne LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 167 | 150 | +17 | 100.0% | |
3 | Roanne LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 174 | 162 | +12 | 100.0% | |
4 | Paris LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 2 | 0 | 181 | 174 | +7 | 100.0% | |
5 | JL Bourg LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 1 | 1 | 193 | 183 | +10 | 50.0% | |
6 | Saint Quentin LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 2 | 1 | 1 | 181 | 195 | -14 | 50.0% |
LNB (Play Offs: Quarter-finals)
Promotion - LNB (Play-in)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Λε Μαν LNB (Play-in) | 2 | 1 | 1 | 204 | 200 | +4 | 50.0% | |
8 | Nanterre LNB (Play-in) | 2 | 1 | 1 | 161 | 157 | +4 | 50.0% | |
9 | Στρασβούργο LNB (Play-in) | 2 | 1 | 1 | 159 | 156 | +3 | 50.0% | |
10 | Cholet LNB (Play-in) | 2 | 1 | 1 | 170 | 173 | -3 | 50.0% |
LNB (Play-in)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Chalon/Saone | 2 | 1 | 1 | 159 | 164 | -5 | 50.0% | |
12 | Limoges | 3 | 1 | 2 | 262 | 265 | -3 | 33.3% | |
13 | Gravelines-Dunkerque | 2 | 0 | 2 | 162 | 173 | -11 | 0.0% | |
14 | Νανσί | 2 | 0 | 2 | 149 | 163 | -14 | 0.0% |
Elite 2 (Play Offs)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Boulazac Elite 2 (Play Offs) | 2 | 0 | 2 | 154 | 168 | -14 | 0.0% |
Elite 2 (Play Offs)
Relegation - Elite 2
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Le Portel Elite 2 | 29 | 0 | 28 | 2094 | 2802 | -708 | 0.0% | |
16 | Pau-Orthez Elite 2 | 2 | 0 | 2 | 125 | 167 | -42 | 0.0% |
Elite 2
Πατήστε μια σειρά για τα αποτελέσματα αγώνων · PF = Πόντοι Υπέρ · PA = Πόντοι Κατά
Πιθανότητα Νίκης
Nanterre
100%
Pau-Orthez
0%