Anadolu Efes 94-84 Ρεάλ Μαδρίτης: αποτέλεσμα, 29 Σεπ 2026
AE
Anadolu
Efes
94
εναντίον
ΡΜ
Ρεάλ
Μαδρίτης
84
21+ | Παίξε υπεύθυνα
Τελικό
AnadoluEfes
94:84
ΡεάλΜαδρίτης
Q1
27
29
Q2
26
12
Q3
19
24
Q4
22
19
Ρεκόρ Σεζόν
Efes
Μαδρίτης
Ν - Η
1 - 4
3 - 3
Αγώνες
5
6
Πόντοι/αγώνα
81.4
92.3
Δεχθέντες/αγώνα
88.0
88.5
Μεταξύ τους
Anadolu Efes
1
Ισοπαλίες
0
3 αγώνες
Ρεάλ Μαδρίτης
2
33%67%
Προηγούμενες Αναμετρήσεις
29.09.2026Europe: Euroleague
Anadolu Efes
94 - 84
Real Madrid26.03.2026Europe: Euroleague
Real Madrid
82 - 71
Anadolu Efes04.12.2025Europe: Euroleague
Anadolu Efes
75 - 81
Real MadridPromotion - Euroleague (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Παναθηναϊκός Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 5 | 5 | 0 | 447 | 347 | +100 | 100.0% | |
2 | Φενερμπαχτσέ Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 5 | 1 | 501 | 447 | +54 | 83.3% | |
3 | Olympiacos Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 5 | 4 | 1 | 472 | 432 | +40 | 80.0% | |
4 | Βαλένθια Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 4 | 2 | 583 | 537 | +46 | 66.7% | |
5 | Dubai Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 6 | 4 | 2 | 490 | 493 | -3 | 66.7% | |
6 | Crvena Zvezda Meridianbet Euroleague (Play Offs: Quarter-finals) | 5 | 3 | 2 | 395 | 376 | +19 | 60.0% |
Euroleague (Play Offs: Quarter-finals)
Promotion - Euroleague (Play-in)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Χάποελ Τελ Αβίβ Euroleague (Play-in) | 5 | 3 | 2 | 449 | 439 | +10 | 60.0% | |
8 | Μπαρτσελόνα Euroleague (Play-in) | 5 | 3 | 2 | 442 | 433 | +9 | 60.0% | |
8 | Μονακό Euroleague (Play-in) | 37 | 21 | 16 | 3312 | 3197 | +115 | 56.8% | |
9 | Virtus Bologna Euroleague (Play-in) | 5 | 3 | 2 | 439 | 440 | -1 | 60.0% | |
10 | Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague (Play-in) | 6 | 3 | 3 | 554 | 531 | +23 | 50.0% |
Euroleague (Play-in)
| # | Ομάδα | GP | W | L | PF | PA | +/- | Νίκες% | Φόρμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Partizan Mozzart Bet | 6 | 3 | 3 | 466 | 471 | -5 | 50.0% | |
12 | Μπεσίκτας | 5 | 2 | 3 | 459 | 468 | -9 | 40.0% | |
13 | Zalgiris Kaunas | 5 | 2 | 3 | 420 | 432 | -12 | 40.0% | |
14 | Bayern | 5 | 2 | 3 | 434 | 457 | -23 | 40.0% | |
15 | Μακάμπι Τελ Αβίβ | 6 | 2 | 4 | 509 | 540 | -31 | 33.3% | |
16 | Lyon-Villeurbanne | 6 | 2 | 4 | 527 | 572 | -45 | 33.3% | |
17 | Paris | 5 | 1 | 4 | 423 | 455 | -32 | 20.0% | |
18 | Anadolu Efes | 5 | 1 | 4 | 407 | 440 | -33 | 20.0% | |
19 | Baskonia | 5 | 1 | 4 | 426 | 478 | -52 | 20.0% | |
20 | Olimpia Milano | 6 | 1 | 5 | 504 | 559 | -55 | 16.7% |
Πατήστε μια σειρά για τα αποτελέσματα αγώνων · PF = Πόντοι Υπέρ · PA = Πόντοι Κατά
Πιθανότητα Νίκης
Anadolu Efes
29%
Ρεάλ Μαδρίτης
71%